Logo

Apie mus

Apie mus

     Mūsų įmonė,  UAB ,,Vakarų jūrmylė‘‘ įsteigta 2016 metais, užsiima pramoginės žūklės organizavimu, taip pat prekiauja  įvairia žūklės įranga. Jeigu jūs norite sužinoti kur yra žuvingiausios vietos   Lietuvos  gėluose vandenyse ir jūroje, taip pat sužinoti  ant ko geriausiai kimba žuvys,  mes jums suteiksime unikalią progą išbandyti ir pasitikrinti savo žinias  ir išmanymą žūklės srityje. Taip pat padėsime visa tai išbandyti ir patirti malonių įspūdžių žvejybos metu, kadangi mūsų komandą sudaro patyrę ir profesionalūs žūklės gidai, kurie žino kiekvieną Kuršių marių ir Baltijos jūros  priekrantės lopinėlį.

     Mėgaudamiesi žvejyba, patirsite prabangą, bei nepriekaištingą aptarnavimą, visapusišką komfortą plaukdami mūsų nauju 2016 metų gamybos laivu ,,Beneteau Antares 6.80“ , kuris aprūpintas naujausia navigacine įranga, pilnai sukomplektuotomis meškerėmis menkių ir lašišų žūklei, Scotty downrigger‘iais bei  pasilepinti kava, bei kitais gėrimais ir  šaltais užkandžiais pagal  jūsų užsakymus, bei pagauti įspūdingų laimikių.

     Pagal jūsų  pageidavimus,  bet kuriuo metų laiku  organizuojame įvairias išvykas ir keliones į Juodkrantę, Nidą, Rusnę, Mingės kaimą, po Klaipėdos uosto akvatoriją, palydėti saulėlydžio jūroje ir visa tai nauju   laivu ,,Beneteau Antares 6.80“ pagal individualius užsakymus jūsų pasirinktoms pramogoms t.y. gimtadieniams, bernvakariams, mergvakariams, vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, romantiškai praleisti laiką dviese ar su jūsų malonia draugija.  Pagal jūsų poreikius taip pat organizuojame  išvykas su nakvynėmis Juodkrantėje, Nidoje, Rusnėje, Mingės kaime. Tai jums suteiks galimybę pasimėgauti ne tik ramybe, bet  ir pasigrožėti Kuršių marių ar Baltijos jūros vaizdais.

Laivo nuoma

Laivo nuoma